Your fucking browser doesn't support JavaScript, so you can't post here.
English speaking users/Англоязычные пользователи

Показано с 1 по 2 из 2

Тема: English speaking users/Англоязычные пользователи

новичок Напиши мне в чат.
    Депозит
    0
    Тем
    1
    RUR
    0
    Выразили благодарность
    0

English speaking users/Англоязычные пользователи

Hello.

You have a wonderful forum. Many resources. Glad to see this kind of community exists in Russia. Unfortunately, in the English-speaking world, such a community is rare to find. So I am here.

Background about myself:
    I've created documents using PVC printers and Teslin for a few years. Swedish, German, US. I've never done anything really serious, mostly only holograms and ultraviolet overlays. I'm very impressed to see here passports, IDs with optically variable ink, microprint, laser engraved details, raised inks etc.

My question:
    Do you accept English speaking users?

Below you will find a Google-translated version of the above text. I apologize for translation errors!

Русский язык версия, переведенная с Google. Я прошу прощения за плохое качество перевода.

Здравствуйте!

У Вас есть прекрасная форум. Многие ресурсы. Рад видеть этот вид сообщества в России существует. К сожалению, в английском языке мира, таких сообщество редко можно найти. Так что я здесь.

Фон о себе:
    Я создал документы, используя принтеры ПВХ и Teslin в течение нескольких лет. Шведский, Немецкий, США. Я никогда не делал ничего серьёзного, в основном только голограммы и ультрафиолетовые накладки. Я очень впечатлен, чтобы видеть здесь паспорта, идентификаторы с оптически переменной краской, микротекст, лазерной гравировкой детали, поднял краски и т.д.

Мой вопрос:
    Принимаете ли вы англоязычных пользователей?

Спасибо за чтение!

Надежный сервис Напиши мне в чат.
    Депозит
    0
    Тем
    4
    RUR
    0
    Выразили благодарность
    8
    Цитата Сообщение от liberty Посмотреть сообщение
    Hello.
    My question:
    Do you accept English speaking users?
    Hi, i'm glade you find this nice forum .

Welcome , all users very frendly for all good members , if you need help write me in PM or use Google translate . I think members of forum understand if you use Google-translate .

Forum have rules for commerce , if you want realize self products write Sandro_x in PM .

Good luck !

Информация о теме

Пользователи, просматривающие эту тему

Эту тему просматривают: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)

Социальные закладки

Ваши права